KarlovyVaryDnes.cz
KarlovyVaryDnes.cz » Zpravodajství » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

„Smějící se muslimové“ na pozadí ohně v katedrále Notre-Dame. Prý se jedná o podvod, zní z dezinformačních médií

20. 4. 2019 | Fotografie „smějících se muslimů“ na pozadí ohně v katedrále Notre-Dame, autorem které je zpravodaj agentury Sputnik France, vyvolala bouřlivou diskusi ve světových médiích a na sociálních sítích. Tvrdilo se, že je to padělek vytvořený k provokování propagandy islámofobie. (Foto: Sputnik)

Tajné služby Íránu odhalily špionážní síť CIA, má 290 špionů

20. 4. 2019 | Šéf íránského ministerstva rozvědky Mahmoud Alavi prohlásil, že tajné služby země odhalily špionážní síť americké služby CIA, která fungovala nejen v Íránu, ale také v celém regionu. Informovala o tom agentura Mehr. (Foto: Wikimedia)

Byl použit vojenský termit k zapálení Notre-Dame? Odborník přináší novou verzi příběhu

20. 4. 2019 | Architekt zodpovědný za dílo katedrály, Benjamin Mouton, říká, že oheň nezačal v zóně rekonstrukce. Uvedl, že 800 let starý dub nehoří, pokud nemá pomocníka, který by s tímto procesem pomohl. (Foto: Youtube)

Potřebuje Slovensko migranty? Michal Šimečka říká, že ano

20. 4. 2019 | Před zahájeními voleb do Evropského parlamentu se lídr kandidátky politické strany Progresivní Slovensko Michal Šimečka a lídr kandidátky SNS Jaroslav Paška zúčastnili debat na portálu Aktuality.sk. Diskutovalo se o Evropské unii a problému migrace. (Foto: Instagram)

Zelenskyj a Porošenko se utkali v prezidentské bitvě na stadionu

20. 4. 2019 | Petro Porošenko a Vladimir Zelenskyj během debaty na olympijském stadionu v Kyjevě poklekli na počest úcty těch, kteří byli zabiti na Donbasu. (Foto: Youtube)

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
18:15:31 | 20.04.2019

Kniha To byl Arnošt Lustig byla napsána, aby lidstvo nezapomnělo

Kniha To byl Arnošt Lustig byla napsána, aby lidstvo nezapomnělo

20. 4. 2019 | Nedávno byla pokřtěna kniha  To byl Arnošt Lustig a při té příležitosti hosté  vyprávěli i vzpomínky na skvělého  spisovatel a také vypravěče Arnošta Lustiga. Najdete v knize i text prezidenta Edvarda Beneše ze 14. prosince 1945. Přečtete si jej a ptejte se, jak to ten prezident Beneš věděl?

Lepší finanční situace domácností se promítla do ochoty utrácet

Lepší finanční situace domácností se promítla do ochoty utrácet

20. 4. 2019 | Celkem 30 % českých domácností zaznamenalo zlepšení své finanční situace, což je nejlepší záznam v historii sledování GfK. Další informace byly sděleny na pravidelném společném setkání se zástupci médií Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR a výzkumné společnosti GfK.

MZ: „Jaderná aliance“ NATO - problém bezpečnosti světa!

MZ: „Jaderná aliance“ NATO - problém bezpečnosti světa!

20. 4. 2019 | V poslední době se NATO změnilo z obranného spojenectví na „jadernou alianci“, pro kterou už není použití zbraní hromadného ničení extrémním opatřením, napsal Mittelbayerische Zeitung.

Radikálové se připravují na převrat pro případ porážky Porošenka

Radikálové se připravují na převrat pro případ porážky Porošenka

20. 4. 2019 | V předvečer druhého kola voleb se na sociálních sítích začaly objevovat příspěvky o možném zásahu armády pokud by byl Zelenskij zvolen prezidentem Ukrajiny, píše se na stránkách Strana.ua.

Rusko nezůstalo nic dlužné a vyhnalo polského vicekonzula!

Rusko nezůstalo nic dlužné a vyhnalo polského vicekonzula!

20. 4. 2019 | Nedávno si Polsko a Rusko vyměnily projevy nevraživosti, napsala Gazeta Wyborcza.

Zdroj: prvnizpravy.cz | Další zprávy »
18:15:31 | 20.04.2019

Jiná práce? Juncker věští Merkelové vysoký post v EU

Jiná práce? Juncker věští Merkelové vysoký post v EU

20. 4. 2019 | Jean-Claude Juncker, který má 31. října opustit svou vysokou pozici v EU, pochválil dlouholetou hlavu Německa, se kterou od roku 2014 pracuje bok po boku. Zároveň Merkelové, která má skončit v čele SRN v roce 2021, předpověděl velkou budoucnost ve vedení Evropské unie.

Pro ty, kteří chtějí uvidět všechno: Nejděsivější místa na světě

Pro ty, kteří chtějí uvidět všechno: Nejděsivější místa na světě

20. 4. 2019 | S nástupem jara se časopisy o turismu stávají aktivnější a začínají sestavovat seznamy atraktivních památek k návštěvě. Sputnik se ale rozhodl vám ukázat něco jiného. Nabízíme prohlédnout si nejděsivější místa na světě.

Teherán se zakousne do jablka? Produkty společnosti Apple mohou v Íránu zakázat

Teherán se zakousne do jablka? Produkty společnosti Apple mohou v Íránu zakázat

20. 4. 2019 | Heshmatollah Falahatpisheh, předseda Národní bezpečnostní komise íránského parlamentu Íránské islámské republiky dříve prohlásil, že „existuje 15 plánů, jak přijmout protiopatření na americkou proti-íránskou politiku, které budou přezkoumány a schváleny Národní bezpečnostní komisí“.

Brusel se obává ekonomické invaze Číny na Balkán

Brusel se obává ekonomické invaze Číny na Balkán

20. 4. 2019 | Čínský úvěr v částce 614 milionů eur Bosně měl za následek zásah kontrolních orgánů EU v souvislosti s porušením Bosnou evropských procedur, které jsou pro uchazeče do EU povinné. Aktivita Číny v podmínkách pasivního chování evropských investorů má za následek značné posílení pozice této asijské země v balkánském regionu.

Ruská krasobruslařka v odvážných šatech znovu rozpálila arénu (VIDEO)

Ruská krasobruslařka v odvážných šatech znovu rozpálila arénu (VIDEO)

20. 4. 2019 | Dvojnásobná světová medailistka Jevgenija Medveděvová v rámci show Ice Fantasia 2019 v Jižní Koreji představila nový program, který rozproudil internet. Krasobruslařka vyrazila na led ve vyzývavém růžovém modelu.

Zdroj: cz.sputniknews.com | Další zprávy »
18:15:34 | 20.04.2019

Automatická kontrola vozidel

Pro bezpečnostní složky každého státu (policie a tajné služby) je, alespoň teoreticky, složité najít rovnováhu mezi dvěma společenskými zájmy: mezi zajištěním bezpečnosti obyvatel a zachováním jejich soukromí. Česká republika se nevymyká trendu demokratického světa a dává přednost iluzi bezpečnosti před právem občanů na soukromí. Přitom bohužel dochází k dlouhodobému porušování základních občanských práv a svobod garantovaných mj. Listinou základních práv a svobod (Ústavní zákon č. 2/1 ...

Zdroj: zvedavec.org | Další zprávy »
18:15:31 | 20.04.2019

Tři hodiny odpoledne

19. 4. 2019 | Ježíš se naposled zvedl k hlavě kříže. "Otče," zvolal, "do tvých rukou poroučím svého ducha." Jeden z vojáků obešel kříž a chvíli pozoroval umírajícího. Pak se vrátil a lehl si na skálu. Z Ježíšových úst zazněl poslední výkřik: "Dokonáno jest." Jeho tělo se svezlo dolů. Ježíš se vzdal smrti. Ozval se zvuk, jako by pod zemí dusalo stádo prchajících zvířat. Čerstvý vítr ovál krátkým dechem rostlinstvo. Země se třásla a úzká trhlina rozdělila zemi od západu na východ. Běžela od velké popra ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
18:15:31 | 20.04.2019

Sobota 20.4.2019
Karlovarský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.