KarlovyVaryDnes.cz
KarlovyVaryDnes.cz » Zpravodajství » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

Pak že to nejde. Nejdříve uvěznili bankéře a teď dostane každý Islanďan výplatu podílu z prodeje bank

31. 10. 2018 | Island nejdříve uvěznil své ničemné bankéře za jejich přímou účast ve finanční krizi 2008. Teď každý Islanďan obdrží výplatu z prodeje jedné z jejich tří největších bank, Íslansbanki. Pokud to půjde podle ministra financí Bjarni Benediktssona – a to nejspíš půjde – tak se bude Islanďanům vyplácen 30 000 kr, až vláda převezme vlastnictví této banky. Íslandsbanki bude druhou ze tří největších bank pod státní správou. ...

Čínský farmář radí, jak vypěstovat rychle a „kvalitně“, ale sám by to nejedl za nic na světě

25. 8. 2019 | Korešpondent RP sa musel ponamáhať, aby získal rozhovor s jedným z čínskych pestovateľov zeleniny, ktorí pestujú zeleninu v Krasnojarskom kraji v Rusku. Musel nájsť priateľa, ktorý žil v Číne niekoľko rokov a pozná dobre čínsky jazyk. (Foto: Biosfera)

Lovec UFO tvrdí, že na povrchu Marsu našel záhadné egyptské sarkofágy

25. 8. 2019 | Fanoušci konspiračních teorií hlásí další nález. Lovec mimozemšťanů Scott C. Waring tvrdí, že našel na Marsu stopy starověké egyptské civilizace. Jedná se o jeden z dalších objevů, které mají dokazovat mimozemský život na Marsu. (Foto: Youtube)

Po příchodu 350 Romů do městečka Horn se pro jeho občany vše změnilo

25. 8. 2019 | Po nečakanom masovom príchode viac ako 360 Rómov z Rumunska a Bulharska do mestečka Horn v Severnom Porýní-Vestfálsku hrozí, že situácia tam bude eskalovať. Mestské zastupiteľstvo už vyslalo oficiálnu výzvu o pomoc adresovanú ministerskému predsedovi krajinskej vlády. Odpoveď zatiaľ neprišla. (Foto: Youtube, ilustrační)

Historik Rychlík vysvětlil, jak to bylo s osvobozením Prahy doopravdy. Tohle se primátoru Hřibovi rozhodně líbit nebude

25. 8. 2019 | Maršála Koněva nenechají v Praze v klidu. Vedení města nechce vracet desku o vojevůdci na Staroměstskou radnici, aby toho nebylo málo, v noci z 21. na 22. srpna vandalové polili jeho sochu barvou. Primátor Hřib zásluhy maršála vůči Praze popírá a tvrdí, že se osvobodila sama. Právě o této kapitole českých dějin hovořil Sputnik s historikem Janem Rychlíkem. (Foto: Sputnik)

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
10:16:51 | 25.08.2019

Eurokomisař: Johnson nemá nic společného s Churchillem!

Eurokomisař: Johnson nemá nic společného s Churchillem!

25. 8. 2019 | Evropský komisař pro zemědělství Phil Hogan obvinil Borise Johnsona z ohrožení stability Irska a poznamenal, že současný premiér nemá nic společného s Winstonem Churchillem, napsaly The Times.

Počet obětí ze srpna 68 se blíží počtu obětí sudeťáckého řádění v roce 1939

Počet obětí ze srpna 68 se blíží počtu obětí sudeťáckého řádění v roce 1939

25. 8. 2019 | „Před pár lety se mne jistí novináři ptali, zdali je možné Rusku odpustit invazi z roku 1968? Tehdy jsem odpověděl nějak takhle," napsal na facebookový profil v týdnu poslanec Jiří Kobza. Jeho vyklad není nezajímavý.

Jaroslav Bašta: Uniforma nebo jen outfit?

Jaroslav Bašta: Uniforma nebo jen outfit?

25. 8. 2019 | Letošního 21.srpna jsem jako obvykle vzpomínal hned na dvě výročí, padesáté první, kdy vojska pěti států Varšavské smlouvy ve středu vtrhly do Československa, píše Jaroslav Bašta v komentáři pro Prvnizpravy.cz.

Aftonbladet: Další důvod pro nespavost - nové závody ve zbrojení!

Aftonbladet: Další důvod pro nespavost - nové závody ve zbrojení!

25. 8. 2019 | Testy nových raket ve Spojených státech ukazují na nové kolo v závodě ve zbrojení mezi Amerikou, Ruskem a Čínou - což učiní svět nebezpečnějším místem, píše Aftonbladet.

Přesune EK snížené prostředky na zemědělství  na podporu migrace?

Přesune EK snížené prostředky na zemědělství na podporu migrace?

25. 8. 2019 | Europoslanec Ivan David se ocitl na semináři Agrární komory Společná zemědělská politika EU 2020+ na agrosalonu Země živitelka v Českých Budějovicích a na něm měl následující vystoupení ...

Zdroj: prvnizpravy.cz | Další zprávy »
10:16:44 | 25.08.2019

Budou-li oblasti Ukrajiny obývané Rusy, budou vyhlášeny sférou zájmů Ruska...

S nástupem prezidenta Ukrajiny Vladimíra Zelenského do funkce se obrysy práce USA proti Rusku z ukrajinského území staly jasnějšími. O zdrojích Ukrajiny se ve Washingtonu uvažuje z pohledu jejich využití jako o odrazovém můstku pro podvratnou činnost „v ruském směru“.

Zdroj: zvedavec.org | Další zprávy »
10:16:44 | 25.08.2019

Je načase uvalit na Brazílii mezinárodní embargo

24. 8. 2019 | Plíce naší planety hoří. Jestliže trpí amazonský prales, trpí svět. Amazonie má životní důležitost pro všechny lidi na světě, takže by o jejím osudu neměly rozhodovat predátorské vlády, jako je ta, která dnes ovládá BrazíliiMinulý týden vznikla v největším brazilském městě São Paulo v patnáct hodin odpoledne naprostá tma. Vyvolalo to docela pozdvižení: mnoho evangelikálských křesťanů se rozběhlo do svých kostelů. Usoudili, že začíná apokalypsa. Tmu způsobila obrovská zeď kouře, která poch ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
10:16:44 | 25.08.2019

Neděle 25.8.2019
Karlovarský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.