Sportovní zprávy z regionu | Karlovy Vary, Karlovarský kraj

O výhře béčka Baníku rozhodly nájezdy

22. 2. 2019 | Sokolov – V odvetě čtvrtfinále krajské hokejové ligy nastoupili proti sobě HC Baník Sokolov „B“ a HC Čerti Ostrov.

Energie vyzve doma Kometu

22. 2. 2019 | Karlovy Vary – „Do konce sezony jsme přišli o Kubu Fleka, k dispozici zřejmě ještě nebude Standa Balán a Vláďa Sičák, chybět bude Filip Novotný. Z hostování z Třebíče jsme si stáhli Tomáše Havránka, do sestavy se vrací Venca Skuhravý,“ nechává karlovarský asistent Tomáš Mariška nahlédnout do sestavy Energie před dnešním domácím zápasem s Kometou Brno.

Vyrovnaný souboj na ledě lídra, další porážka Energie. Flek skončil

21. 2. 2019 | Liberec - Hokejisté Karlových Varů se v úterním 46. kole představili na ledě vedoucího Liberce.

Viktoria nadělila Olympii šestku

20. 2. 2019 | Mariánské Lázně – Výhra. Tu si o víkendu v rámci zimní přípravy připsali na svůj účet fotbalisté Mariánských Lázní, když v divizním derby pokořili na své umělce březovskou Olympii vysoko 6:3. Již po prvním poločase vedla Viktoria 5:2.

Nedbalý sestřelil německý Selb

20. 2. 2019 | Ostrov – Víkend se nesl pro divizní fotbalisty ostrovského FK opět v rytmu zimní přípravy.

Při Klínoveckém snowboardcrossu poměří síly děti

20. 2. 2019 | Boží Dar – Milovníci stále populárnější sportovní disciplíny snowboardcross se v pátek 22. února setkají ve skiareálu Hranice na Božím Daru. Ten bude hostit Klínovecký snowboardcross, určený všem zájemcům do šestnácti let.

Baník ovládl základní část druhé ligy

20. 2. 2019 | Děčín - Po domácí výhře nad celkem Klatov 8:1 vyhráli hokejisté Baníku Sokolov stejným výsledkem i v sobotu v Děčíně a dvě kola před koncem soutěže se stali celkovým vítězem základní části druhé ligy.

Nečekal jsem to, hlásil po dojezdu do cíle vítěz

20. 2. 2019 | Boží Dar – „Nečekal jsem to,“ hlásil ihned po vítězném dojezdu do cíle královské ´45´v rámci Cardion 48. ročníku Karlova běhu laufař Jan Šrail v barvách eD system Bauer Teamu.

Navrátivší se Wells dotáhla lvice k výhře nad Žabinami

20. 2. 2019 | Brno - V 19. kole ŽBL hráčky DSK Basketball Nymburk KV navázaly na domácí výhru z Karlových Varů.

Bedna, no jo, ale kterej? Ve šlépějích otce....

20. 2. 2019 | Karlovy Vary, Sokolov - V brance stojí Bednář. Vytáhlý mladík. Na sobě reprezentační dres jednoho z českých mládežnických výběrů.

Zdroj: karlovarsky.denik.cz | Další zprávy »
06:13:00 | 23.02.2019

Rachůnek: Musíme pracovat jako tým. To je jediná cesta

21. 2. 2019 | Vlastimil Mourek - Energetici ani na sedmý pokus nevyhráli. Proti Kometě se jim v pátek vydařila úvodní třetina, po nešťastném gólu soupeře už se ale do hry i vinou neúspěšných přesilovek nevrátili. „Kdybychom to věděli, tak něco změníme. Snažíme se na to ale přijít a zlepšit to. Bohužel nám ale moc nejdou,“ hodnotí dlouhodobý nezdar v početní výhodě útočník Tomáš Rachůnek.

Prolitá krev na body nestačila, Energie proti Kometě padla s nulou

21. 2. 2019 | David Sokol - Ani páteční utkání nepřineslo Karlovým Varům tak potřebné body, tentokrát byli nad síly zelenobílých hráči Brna. Ačkoliv začátek zápasu byl v podání domácích skutečně povedený a mnohdy je dělilo od gólu několik centimetrů, Kometa se brzy dostala do tempa a nakonec zvítězila 3:0. Zápas byl ze strany Moravanů hrán velmi tvrdě, hned dvakrát se totiž Karlovarští z ledu poroučeli se zakrvácenou tváří. ...

Junioři přehráli Havířov, dvěma góly rozhodl Holub

21. 2. 2019 | Jakub Mahr - Do Karlových Varů dorazil Havířov, ten ale překonal Horáka jen jednou, zatímco energetici Matouška hned třikrát. V nadstavbě byli domácí také úspěšnějším týmem, v nájezdech se jako jediný prosadil Adam Křemen a zařídil Energii čtvrtý bod. Energetici už tak kolo před koncem skupiny o 13. - 24. místo mají jistotu, že tabulku ovládnou.

Dorost smazal dvougólovou ztrátu, Spartě ale podlehl

20. 2. 2019 | Vlastimil Mourek - Karlovarští dorostenci se utkali s lídrem tabulky pražskou Spartou. Od začátku hosté potvrzovali roli favorita, když v první třetině skórovali hned dvakrát. Ve druhé třetině ale karlovarští zabrali a povedlo se jim srovnat, ještě ve druhé třetině Sparta ale strhla vedení na svou stranu a už Energii nedovolila v zápase vést. Pro karlovarské ještě David Matas vykřesal nějakou naději, hned nato ale Sparta opět skórovala. V nadstavbě v nájezdech získala bonusový bod Energie. ...

Přijíždí Kometa. Odjede podruhé poražena?

20. 2. 2019 | Matěj Hodoval - Náročný program ztížený mnoha zraněními karlovarským nekončí. Svěřenci Martina Pešouta narazí na dalšího českého giganta, tentokráte brněnskou Kometu, se kterou letos pokaždé hrají velmi atraktivní hokej. Utkání. které bude vysílat O2 TV, začne tradičně v 17:30 Kde sledovat utkání: Online přenos | Video přenos | Stories Vstupenky: Ticketportal

Zdroj: hokejkv.cz | Další zprávy »
06:13:02 | 23.02.2019