KarlovyVaryDnes.cz
KarlovyVaryDnes.cz » Monitor zpráv » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Karlovy Vary, Karlovarský kraj

OBRAZEM: Ostrov čepoval v Citicích desítku, Poříčí smetlo Novou Roli

3. 10. 2022 | /FOTO, VIDEO/ Sedmé kolo krajského přeboru opět přineslo několik zajímavých gólových vystoupení.

3. 10. 2022 | /HÁZENÁ/ V loňském ročníku házenkářské MOL ligy žen si užívala Házená Kynžvart roli nováčka, kterou přetavila nejen v parádní čtvrtou příčku, ale také druhé místo v Českém poháru. Letos se již kynžvartská družina pod vedením slovenského trenéra Petera Sabadky zařadila mezi házenkářskou elitu. Navíc již tuto středu, tedy 5. října, čeká od 18.00 Kynžvart házenkářský svátek, když se v lázeňském městě představí DHK Baník Most, tedy devítinásobný mistr České republiky, vítěz Českého poháru a Česko-sl ...

Vary doma stoprocentní, porazily Ústí nad Labem

3. 10. 2022 | /VOLEJBAL/ Parádní jízda úřadujících mistrů UNIQA extraligy mužů z Karlových Varů i nadále pokračuje. Netradiční volejbalový anglický týden zakončili hráči Karlovarska domácí výhrou nad Ústím nad Labem 3:0 na sety.

Energie urvala na Spartě výhru v prodloužení

2. 10. 2022 | /TIPSPORT EXTRALIGA/ Hokejisté karlovarské Energie uspěli v 7. kole Tipsport extraligy v O2 Aréně v bitvě s pražskou Spartou. Během duelu sice energetici třikrát vedli, nakonec však přišli o výhru necelých třicet vteřin před závěrečným klaksonem, ale v následném prodloužení Energie uhodila popáté, když o výhře Varů rozhodl Petr Klobasa.

Chebský Stadion urval premiérové vítězství

2. 10. 2022 | /HOKEJ/ Až čtvrtý pokus byl pro hokejisty chebského Stadionu v západní konferenci hokejové II. ligy úspěšný. Hokejová parta kolem chebského kouče Petra Nekvindy urvala premiérové body v soutěži, když uspěla v Hronově, kde dosáhla na výhru 5:1, která byla první v základní části.

PODÍVEJTE SE: Baník nestačil na Porubu, ale sekl Vsetín

2. 10. 2022 | /FOTO, VIDEO/ Dvě náročná utkání v Chance lize odehráli během dvou dnů na svém stadionu hokejisté Baníku Sokolov. Svěřenci sokolovského trenéra Martina Štrby nejprve hostili Porubu, o den později pak Vsetín. Bilance? Jedna výhra, jedna prohra.

Liapor bere bronz. Odcházíme se zdviženou hlavou, hlásí po semifinále Vanke

2. 10. 2022 | /VIDEO/ Konec. Nohejbalisté karlovarského SK Liapor se o víkendu rozloučili s extraligovou sezonou. V rozhodujícím semifinále extraligy mužů nestačili na Čakovice, kterým podlehli po velkém boji 3:5, čímž dosáhli na bronzové medaile, zatímco Čakovice postoupily do superfinále.

Slavia dotahuje Plzeň. Sparta otočila v deseti, Slovácko zlomilo černou sérii

2. 10. 2022 | /FOTO/ Fotbalisté Slavie porazili v 10. kole Liberec 3:0 a ztrátu na vedoucí Plzeň stáhli na jediný bod. Mistr, který má jeden zápas k dobru, teprve podruhé v sezoně zaváhal. Plzeň sice protáhla v lize rekordní sérii bez porážky už na 31 utkání, ale poprvé po sedmi kolech nezvítězila. Lídr tabulky neudržel na hřišti Bohemians vedení a remizoval 1:1. Sparťané po pěti remízách v řadě vydřeli vítězství. Pražané i v deseti otočili domácí zápas s Hradcem Králové a vyhráli 2:1. Zápas rozhodl první gól ...

Pomůže kapitán zachránit Spartu? Matné Letenské hodlá probudit Krejčí

1. 10. 2022 | Z posledních pěti zápasů pět remíz, bodová propsat na vedoucí Plzeň a druhou Slavii se zvětšuje. Sparta nezažívá v úvodu sezony ideální období, to by ale mohl změnit chystaný návrat jejich kapitána Ladislava Krejčího mladšího, který by už měl být po zranění zad k dispozici.

Slavia se postaví Admiře, Baník béčku Bohemians

29. 9. 2022 | /FORTUNA ČFL/ V devátém kole Fortuna ČFL se budou mít oba zástupci z Karlovarského kraje co ohánět.

Zdroj: karlovarsky.denik.cz | Další zprávy »
10:12:37 | 03.10.2022

Černoch: Vítězství je pro nás psychickou vzpruhou

2. 10. 2022 | Filip Mikulášek - V utkání se Spartou si připsal dvě trestné minuty a vstřelený gól. Řeč je o Jiřím Černochovi, který měl po vítězství nad svým bývalým zaměstnavatelem ohromnou radost.

Energie vyloupila O2 arenu, výhru trefil Koblasa

2. 10. 2022 | Daniel Kubelka, Daniel Ryl - Energie má druhou výhru v sezoně, a ne ledajakou! Z ledu favorizované Sparty totiž veze dva body za vítězství 5:4 v prodloužení. Svěřenci Davida Bruka byli k výhře blízko už v základní době, půl minuty před koncem ale poslal duel do prodloužení Krejčík. O výhře Karlových Varů rozhodl v nastaveném čase Petr Koblasa.

Rachůnek: Odehráli jsme skvělý zápas

2. 10. 2022 | Filip Mikulášek - V utkání byl hodně vidět. Již v první třetině jednu solidní šanci neproměnil. Necelých sedm minut před koncem ale poslal svůj tým znovu do vedení. To se nakonec nepodařilo udržet, ale i dva body z ledu pražské Sparty mají cenu zlata. Řeč je o Tomáši Rachůnkovi, který vsítil svůj druhý gól v sezoně.

Junioři porazili Jihlavu a na vedoucí Vítkovice ztrácí jediný bod

1. 10. 2022 | Daniel Kubelka - Karlovarští junioři natáhli sérii vítězných utkání už na tři. Po páteční výhře nad Kometou porazili na domácím ledě i Jihlavu, dvěma góly se blýskl útočník David Varvařovský.

Dorostenci srazili lídra, po výhře na Slavii jsou druzí

1. 10. 2022 | Daniel Kubelka - Karlovarští dorostenci pokračují v úspěšném startu do nové sezony. V rámci utkání 6. kola zamířili na led pražské Slavie, kde ukončili dosavadní neporazitelnost aktuálního lídra skupiny A. Na výhře 6:2 měl velký podíl útočník Matěj Zeman, který se blýskl hattrickem. Mladí energetici si výhrou zároveň pojistili průběžné druhé místo.

Zdroj: hokejkv.cz | Další zprávy »
10:12:38 | 03.10.2022