V pohodě. Ani Lauko neváhal

V pohodě. Ani Lauko neváhal "jít" na pěsti

5. 12. 2020 | Karlovarský útočník si vyzkoušel bitku s libereckým Jaroslavem Vlachem

Hattrick? Přikryla nakopla zmařená šance

5. 12. 2020 | Zkušení Gulaš nebo Kracík? Nikoliv. Hrdinou pátečního divokého zápasu se Zlínem byl věkem ještě junior Filip Přikryl.

Další parádní obrat Energie

4. 12. 2020 | Karlovarští hokejisté dokázali zvrátit nepříznivě se vyvíjející zápas s Libercem a berou další tři body.

Energie se postaví Bílým Tygrům

4. 12. 2020 | Hokejová Tipsport extraliga dnes pokračuje svým 24. kolem. Na led třetích Karlových Varů dorazí sedmý Liberec.

Vždy je co zlepšovat, říká polský bohatýr Lukasz Wiese

3. 12. 2020 | V utkání s Trentem dostal polský bohatýr ve službách Karlovarska Lukasz Wiese přednost před Marcelem Luxe, a zejména v prvním setu splácel důvěru trenéru Novákovi, co to šlo.

LM: Šanci na úspěch odpálili Varům na servisu dělostřelci Trentina

3. 12. 2020 | Měla to být jednoznačná záležitost. Volejbaloví odborníci očekávali ve druhém vystoupení Karlovarska v Lize mistrů hladkou výhru trojnásobného vítěze Champions League Trentina Itas. Realita však byla zcela jiná.

Pokud by měl někdo zájem, u nás má dveře otevřené, říká Peterka

3. 12. 2020 | Fotbalisté březovské Olympie se po uvolnění opatření kvůli covidu-19 navrátili zpět na svůj stadion.

Ostrov dnes zahájí zimní dril. Těšíme se, prozradil kouč Štěpán

3. 12. 2020 | Zimní dril. Vytoužený návrat na zelená kolbiště se stane dnes, tedy ve čtvrtek 3. prosince skutečností.

Bojovat, bojovat za každého stavu, nevzdat se, burcuje srdcař Kočka

2. 12. 2020 | 178 cm. Na volejbalistu, co se týče výšky, žádná velká hitparáda. Karlovarský nahrávač Martin Kočka sice patří k nejmenším hráčům volejbalové extraligy a také výběru Karlovarska, ale co ztrácí na výšce, kompenzuje dvaadvacetiletý mladík volejbalovým srdcem a bojovností na samé hranici možností.

LIGA MISTRŮ: Na úvod prohra, přesto zápis do klubové historie Karlovarska

2. 12. 2020 | První meta pokořena. Karlovarsko se netajilo při návratu mezi nejlepší kluby Evropy do Ligy mistrů, že by chtělo podat co nejlepší výkon a k tomu přidat jako bonus i zisk premiérového setu v prestižní soutěži či historickou výhru.

Zdroj: karlovarsky.denik.cz | Další zprávy »
22:12:50 | 05.12.2020

#varyvrepre: Hamrla a Rymon na kemp U18, Bednář zabojuje o MS do 20 let

4. 12. 2020 | Tomáš Hála - Ačkoliv se mládežnické soutěže momentálně nehrají, reprezentační srazy se konat mohou, dva z nich v nejbližších dnech začínají. Mladí hokejisté tam budou mít alespoň nějaké vytížení, když jim až nyní byly povoleny tréninky. Na kemp kategorie U20 před mistrovstvím světa v Kanadě byl už před pár dny povolán brankář Jan Bednář, kategorie U18 pak povolala Dominika Rymona a Patrika Hamrlu. Mezi náhradníky figuruje Robin Sapušek. ...

Energie míří na led rozjetého Dynama, potvrdí dobrou formu?

4. 12. 2020 | Tomáš Hála - Karlovy Vary měly v posledních zápasech soupeře, kteří nebyli vždy ve zcela nejlepší formě. Proti tomu je v neděli čeká změna. Pardubické Dynamo se postupně zvedá a začíná sbírat body. Není to jen otázka posledních dvou až tří zápasů, stoupající tendenci mají pardubické výkony už delší dobu a karlovarští trenéři jsou si toho vědomi. Energetici se Dynamu postaví na venkovním kluzišti v neděli podvečer. Kde utkání sledovat: Onlajny.com | Instagram stories ...

Zemřel člen Síně slávy karlovarského hokeje, dlouholetý brankář klubu Vladimír Šuchman

4. 12. 2020 | Daniel Kubelka - Další smutnou zprávu se vedení klubu dozvědělo o úmrtí jednoho ze svých bývalých hráčů. Ve čtvrtek 3. prosince ve věku 83 let náhle zemřel dlouholetý brankář karlovarského klubu pan Vladimír Šuchman.

Skuhravý: Štěstí bylo na naší straně

3. 12. 2020 | Filip Mikulášek - Další infarktový závěr prožili karlovarští hokejisté v pátečním utkání s Libercem. Po dvou třetinách prohrávali 1:3, nakonec však zvítězili 4:3 a brali všechny tři body. Dvě a půl minuty před koncem vyrovnal kapitán Václav Skuhravý, pro něhož to byl vůbec první letošní zásah. Ani on v tu chvíli nevěřil, že se jeho spoluhráči ještě jednou prosadí.

Do bitky bych se nebál jít s nikým, hlásí Lauko. Tým má morální sílu

3. 12. 2020 | Tomáš Hála - Ještě osm minut před koncem energetici prohrávali, nakonec se ale opět radují ze tří bodů. Zlepšený výkon nabuzený nefalšovanou bitkou dohnal Karlovy Vary k vítězství. Mužstvo prokázalo obrovskou morální sílu, když za nepříznivého stavu nic nezabalilo a makalo až do poslední vteřiny. Karlovarští za to byli náležitě odměněni a připsali si čtvrtou výhru v řadě.

Zdroj: hokejkv.cz | Další zprávy »
22:12:51 | 05.12.2020