KarlovyVaryDnes.cz
KarlovyVaryDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Seriál Běžíme na hrad pokračuje na hradě Loket

Kdy:
Sobota 24.09.2016 od 09:30 hod
Kde:
Hrad Loket
Pořadatel:
Sdílet:

Běžecký krosový seriál Běžíme na hrad odstartuje 4. díl letošního ročníků, a to na hradě Loket v Karlovarském kraji, 24. 9. 2016.
Běžecký den s cílem na Loktu má pro vás připraveno několik tras na výběr; závod na 5 km, tzv. Pětku a závod na 15 km, tzv. Patnáctku. Oblíbené dětské závody čekají na vaše ratolesti, děti v různých věkových kategoriích. Rozděleny podle věku budou závodit na tratích v délkách 100, 300, 600 a 1200 m v blízkém okolí registrace a zázemí závodů. Běžecká trasa převážně vede podél řeky Ohře, ale v závěru i skalním tunelem nebo přes "houpací" most v podhradí gotického Lokte. Trať zavede závodníky od řeky i do lesnatých kopců. Po závěrečném výběhu je cíl závodu na dohled od hradní brány. Na každého závodníka, který úspěšně dorazí do cíle, bude čekat účastnická medaile seriálu Běžíme na hrad!

Registrace začínají v 9:30 hod. v amfiteátru v podhradí Lokte Od 10 hodin začíná bohatý soutěžní program pro děti (Pohádková cesta) a pro všechny registrované pak i soutěžní kvíz Tajemství hradu s hodnotnými cenami. Prvních 250 registrovaných obdrží zdarma seriálové tričko od partnera KILPI. Všichni registrovaní účastníci mají slevu na vstupném na Loket.
Více informací o závodu na: www.bezimenahrad.cz

Fotogalerie:

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí44,636011123657