KarlovyVaryDnes.cz
KarlovyVaryDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Reggae mejdan!! - Loket

Kdy:
Pátek 20.05.2016 od 20:00 hod
Kde:
Hrad, Loket
Pořadatel:
Účinkující:
Sdílet:

Green Småtroll ska-reggae / Praha Kapela vznikla v průběhu roku 2002. Na počátku šlo spíše o malý projekt odehrávající se v rovině jam session, ve které si jednotliví hráči zvykali na ostatní nástroje a vzájemnou souhru. V poměrně krátké době se přidali další hráči a koncem listopadu ´02 byla sestava kompletní. Kapela se v průbehu listopadu, v sestavě klávesy, kytara, basa, bicí, trubka, tenor a alt saxofon, zaměřila na ska. Hlavním impulsem byl koncert kapel Fidel Castro a Fast Food ve strahovském klubu 007.
Rising Spirits reggae /Praha kapela má základnu na pražském Strahově a vznikla na podzim 2014 z individuální i kolektivní potřeby pokračovat s reggae i u nás v Kocourkově. Bez velkých ambicí ale s velkou chutí, láskou a radostí pro muziku. Parta starých přátel, kteří se potkávali vedle čaje také v kapelách Lion Taxi Service, Urban Bushman nebo Tribe Town, se zkrátka a dobře rozhodla udělat sobě a druhým radost.
Rastafidli Orkestra reggae-ska / Slaný - Rastafidli Orkestra je reggae-ska-dub?n?bass lokomotiva s báječnou zpěvačkou, zpívajícím organistou, mohutnou dechovou sekcí, jízlivou kytarou, nekompromisní rytmickou sekcí a ďábelskými perkusemi. Skladby vlastní produkce míchající reggae, ska, dub, jazz, drum?n?bass a latino prokládá jamajskými a jazzovými klasikami v nestandardních aranžích.

Vstupné: 95,- Kč

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí39,25895690918