InfoDnes.cz

Zpravodajství Karlovy Vary | Karlovarský kraj - Vaše zprávy | Ekonomika, podnikání

KarlovyVaryDnes.cz
Úterý 25.10. 2016 | Beáta
 
KarlovyVaryDnes.cz
Zpravodajství online - KarlovyVaryDnes.cz

Kraj zahájí 4. etapu rekonstrukce Domova pro seniory v Lázních Kynžvart

Karlovarský kraj úspěšně pokračuje v postupné rekonstrukci Domova pro seniory v Lázních Kynžvart. Po zateplení fasády a částečné výměně oken prochází modernizací i vnitřní prostory. V rámci 4. etapy se klienti mohou těšit na 12 nových pokojů.
Domov pro seniory v Lázních Kynžvart | Foto: Karlovarský kraj
Rekonstrukce Domova pro seniory v Lázních Kynžvart, která byla naplánována na roky 2013 až 2017, je rozvržena do pěti etap. Předpokládané náklady na realizaci všech pěti etap dosahují částky zhruba 9,5 milionu korun a proměnou by mělo projít celkem 44 pokojů.

"Dosud bylo v rámci 1., 2. a 3. etapy zmodernizováno 26 pokojů za 5,17 milionu korun a nyní bude vybrán zhotovitel pro 4. etapu. Během ní bude zrekonstruováno dalších 12 pokojů za 2,82 milionu korun. Do konce roku 2017 pak ještě zbývá opravit 6 pokojů v rámci připravované 5. etapy," upřesnil náměstek hejtmana Karlovarského kraje Miloslav Čermák.

Předmětem veřejné zakázky ve 4. etapě je úprava pokojů pro imobilní klienty. Jedná se o přestavbu stávajících sociálních zařízení, která jsou v současnosti pro seniory se sníženou schopností pohybu zcela nevyhovující. V rámci stavebních úprav dojde ke zvětšení prostoru vlastního sociálního zařízení, vybavení novými bezbariérovými sanitárními předměty a rozšíření dveří.
« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty


Vaše zprávy
Pravidla pro přidělování stipendií středoškolákům doznají změn
Karlovarský kraj chce požádat o navýšení kotlíkové dotace
Karlovarská nemocnice úspěšně prošla akreditací
Dopravní nehoda s těžkým zraněním
Copyright © 1/2009-2016 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.