InfoDnes.cz

Zpravodajství Karlovy Vary | Karlovarský kraj - Vaše zprávy | Kultura

KarlovyVaryDnes.cz
Úterý 6.12. 2016 | Mikuláš
 
KarlovyVaryDnes.cz
Zpravodajství online - KarlovyVaryDnes.cz

Chebská Galerie 4 zve na jubilejní výstavu

18.03.2016 | Kultura
Art Centrum Galerie 4 zve všechny zájemce na výstavu s názvem "Čtvrtstoletí - Institut tvůrčí fotografie FPF Slezské univerzity v Opavě 1990 - 2015". Výstava začíná slavnostní vernisáží 18. března od 18 hodin a představí výběr toho nejlepšího z klauzurních, bakalářských či diplomových prací za 25 let působení institutu.
Ilustrační snímek | Foto: itf.cz
Institut tvůrčí fotografie je v celé postkomunistické Evropě třetím nejstarším vysokoškolským ústavem specializovaným na fotografii. Převážnou část expozice tedy tvoří fotografie absolventů a studentů školy, k vidění jsou i makety studentských fotografických knih a ozvučené projekce. Výstava obsáhne dvě podlaží Art Centra Galerie 4 a ve svém celku vyznívá jako přehlídka mladé české, slovenské a polské fotografie a jejích současných trendů.Čtvrtstoletí představuje i práce známých tvůrců, kteří školu absolvovali dříve a prosadili se v mezinárodním kontextu, jako je Dita Pepe, Rafał Milach, Lucia Nimcová, Andrej Balco, Tereza Vlčková či manželé Žůrkovi.

Výstava bude přístupná do 29. dubna, do galerie v nových prostorách na Františkánském náměstí mohou návštěvníci zavítat denně mimo pondělí od 10 do 17 hodin.
« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty


Vaše zprávy
Kouř z požáru vyhnal v noci obyvatele domu ven na mráz
Před stanicí hasičů v Karlových Varech srazilo auto chodce
Děti v mateřské škole Stará Role dostaly 140 450 korun na magic box
Jindřich z Nové Role: 15 měsíců se synem v nemocnici
Copyright © 1/2009-2016 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.