InfoDnes.cz

Zpravodajství Karlovy Vary | Karlovarský kraj - Vaše zprávy | Z regionu

KarlovyVaryDnes.cz
19.11. 2017 | Alžběta
 
KarlovyVaryDnes.cz
Zpravodajství online - KarlovyVaryDnes.cz

Chebské muzeum zve na Velikonoční jarmark

08.03.2016 | Z regionu
V sobotu 19. března se v prostorách chebského muzea uskuteční v pořadí již sedmnáctý Velikonoční jarmark. Pro návštěvníky bude připraveno více než čtyřicet zastávek věnovaných tradičnímu řemeslu a rukodělné výrobě. V rámci doprovodného programu nebudou chybět ani výtvarné dílny a pohádkové představení.
Ilustrační snímek | Foto: pixabay.com
Malí i velcí návštěvníci se mohou těšit na řadu řemeslných ukázek. K těm nejpřitažlivějším budou zcela jistě patřit ty, které umožní nahlédnout pod šikovné ruce krajkářek, zdobiček či košíkářů. Se svými velikonočními výrobky se mimo jiné představí i studenti Integrované střední školy Cheb a budoucí mistr houslař předvede, jak se vyrábí hudební nástroje. Pro zájemce pak budou přichystány ukázky z tradičního velikonočního jídelníčku, z nichž některé se budou péct přímo na místě.

Akce láká i na bohatý doprovodný program. Připraveny jsou výtvarné dílny, vystoupení dětských souborů a jarní výtvarná soutěž. Divadlo Kapsa z Andělské hory pak zahraje pohádku "Jak si Kuba Marjánku zasloužil". V muzeu tedy bude opět po roce veselo a rozhodně se nikdo nebude nudit. Více informací o jarmarku, který začíná v deset hodin, najdete na internetových stránkách Muzea Cheb.
« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
Kraj má připravený návrh rozpočtu na rok 2018
Překvapivý Kozlíci aneb stupně vítězů obhájili domácí
Nejlepším kempem roku 2017 se stal Autocamp Sedmihorky
Tři osoby museli hasiči vyprostit
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.