InfoDnes.cz

Zpravodajství Karlovy Vary | Karlovarský kraj - Vaše zprávy | Z regionu

KarlovyVaryDnes.cz
Sobota 19.8. 2017 | Ludvík
 
KarlovyVaryDnes.cz
Zpravodajství online - KarlovyVaryDnes.cz

Chebské muzeum zve na Velikonoční jarmark

08.03.2016 | Z regionu
V sobotu 19. března se v prostorách chebského muzea uskuteční v pořadí již sedmnáctý Velikonoční jarmark. Pro návštěvníky bude připraveno více než čtyřicet zastávek věnovaných tradičnímu řemeslu a rukodělné výrobě. V rámci doprovodného programu nebudou chybět ani výtvarné dílny a pohádkové představení.
Ilustrační snímek | Foto: pixabay.com
Malí i velcí návštěvníci se mohou těšit na řadu řemeslných ukázek. K těm nejpřitažlivějším budou zcela jistě patřit ty, které umožní nahlédnout pod šikovné ruce krajkářek, zdobiček či košíkářů. Se svými velikonočními výrobky se mimo jiné představí i studenti Integrované střední školy Cheb a budoucí mistr houslař předvede, jak se vyrábí hudební nástroje. Pro zájemce pak budou přichystány ukázky z tradičního velikonočního jídelníčku, z nichž některé se budou péct přímo na místě.

Akce láká i na bohatý doprovodný program. Připraveny jsou výtvarné dílny, vystoupení dětských souborů a jarní výtvarná soutěž. Divadlo Kapsa z Andělské hory pak zahraje pohádku "Jak si Kuba Marjánku zasloužil". V muzeu tedy bude opět po roce veselo a rozhodně se nikdo nebude nudit. Více informací o jarmarku, který začíná v deset hodin, najdete na internetových stránkách Muzea Cheb.
« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
​Královská mincovna v Jáchymově vystavuje opravdové unikáty
Prezident Miloš Zeman podpoří požadavek krajů na dofinancování platů v sociálních službách
Přijďte sledovat magický roj Perseid na zámek Kynžvart
Regiony znovu požadují doplatek na sociální služby
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.