InfoDnes.cz

Zpravodajství Karlovy Vary | Karlovarský kraj - Vaše zprávy | Sport

KarlovyVaryDnes.cz
Středa 18.10. 2017 | Lukáš
 
KarlovyVaryDnes.cz
Zpravodajství online - KarlovyVaryDnes.cz

Karlovy Vary budou hostit prestižní basketbalový turnaj

19.02.2016 | Sport
V karlovarské hale míčových sportů se 28. a 29. února odehraje finálový turnaj Českého poháru žen v basketbalu Hyundai Final4. Nenechte si ujít významnou sportovní událost a přijďte podpořit místní hráčky. Partnerem akce je Karlovarský kraj.
Ilustrační snímek | Foto: Karlovarský kraj
Pořadatelství finálového klání Českého poháru žen v basketbalu bylo svěřeno klubu BK Lokomotiva Karlovy Vary. Turnaje se vedle domácích basketbalistek zúčastní tři týmy, a sice DSK Basketball Nymburk, Sokol ZVUS Hradec Králové a VALOSUN KP Brno.

Karlovarské hráčky se mohou letos pochlubit výbornou formou. Mladý tým vedený rodící se podkošovou hvězdou Julií Reisingerovou není daleko od postupu do play-off. "Věřím, že se v nově postavené hale míčových sportů podaří vytvořit skvělou atmosféru, která domácímu týmu pomůže dosáhnout co nejlepšího výsledku," uvedl hejtman Karlovarského kraje Martin Havel.

V neděli 28. února proběhne semifinále (14:30, 17:00 hodin). Celý turnaj pak vyvrcholí v pondělí 29. února zápasem o třetí místo (17:00 hodin) a finálem (20:00 hodin). Návštěvníci zaplatí za celodenní vstupné 40 korun. Součástí akce bude i dobročinná sbírka na podporu Vojty M. z Liberce, který již od narození bojuje s těžkým kombinovaným postižením. Více informací o poháru i sbírce najdete na těchto internetových stránkách .
« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
Sobota 11. listopadu bude dnem Národní potravinové sbírky
Do požární nádrže spadlo nákladní auto
Nový Kostel obsadil druhé místo v soutěži Úřad roku Půl na půl
Chebské muzeum zve na oslavu Mezinárodního dne archeologie
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.