InfoDnes.cz

Zpravodajství Karlovy Vary | Karlovarský kraj - Vaše zprávy | Z regionu

KarlovyVaryDnes.cz
Úterý 28.3. 2017 | Soňa
 
KarlovyVaryDnes.cz
Zpravodajství online - KarlovyVaryDnes.cz

Navštivte expozici kraje na veletrhu Holiday World

19.02.2016 | Z regionu
Dnes začíná na pražském výstavišti v Holešovicích veletrh cestovního ruchu Holiday World 2016. Na akci, která patří dlouhodobě mezi nejvýznamnější a nejprestižnější události svého druhu, se představí Karlovarský kraj s expozicí o rozloze 80 metrů čtverečních.
Ilustrační snímek | Foto: holidayworld.cz
První dva dny veletrhu jsou vyhrazeny odborníkům, o víkendu se pak brány výstaviště otevřou široké veřejnosti. V rámci expozice Karlovarského kraje budou moci lidé navštívit stánky vybraných měst, památek, lázeňských zařízení či lyžařských areálů. Kromě toho je také čeká ochutnávka tradičního likéru - karlovarské Becherovky. Prezentováno bude široké spektrum regionálních turistických cílů a atraktivit a pro zájemce je mimo jiné připraveno množství propagačních materiálů v podobě map, průvodců a dalších informačních tiskovin.

Organizátoři akce si pro návštěvníky letos připravili velký elektronický katalog. Nová aplikace nabídne přehled vystavovatelů, destinací, zajímavých tipů a dalších informací. Součástí nabytého programu je i oblíbená soutěž Zájezdy za million. Do té se mohou lidé přihlásit v průběhu konání veletrhu prostřednictvím svých mobilních telefonů. Hraje se o slevové kupony na zájezdy od cestovních kanceláří.
Fotogalerie:
« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty


Vaše zprávy
Hejtmanka se opět setkala se starosty obcí s rozšířenou působností
Chyť si litr v Karlových Varech
Soutěž o nejlepší webové stránky obcí a měst zná své vítěze
Navštivte mezinárodní festival dokumentárních filmů Ekotopfilm
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.