InfoDnes.cz

Zpravodajství Karlovy Vary | Karlovarský kraj - Vaše zprávy | Z regionu

KarlovyVaryDnes.cz
19.11. 2017 | Alžběta
 
KarlovyVaryDnes.cz
Zpravodajství online - KarlovyVaryDnes.cz

Navštivte expozici kraje na veletrhu Holiday World

19.02.2016 | Z regionu
Dnes začíná na pražském výstavišti v Holešovicích veletrh cestovního ruchu Holiday World 2016. Na akci, která patří dlouhodobě mezi nejvýznamnější a nejprestižnější události svého druhu, se představí Karlovarský kraj s expozicí o rozloze 80 metrů čtverečních.
Ilustrační snímek | Foto: holidayworld.cz
První dva dny veletrhu jsou vyhrazeny odborníkům, o víkendu se pak brány výstaviště otevřou široké veřejnosti. V rámci expozice Karlovarského kraje budou moci lidé navštívit stánky vybraných měst, památek, lázeňských zařízení či lyžařských areálů. Kromě toho je také čeká ochutnávka tradičního likéru - karlovarské Becherovky. Prezentováno bude široké spektrum regionálních turistických cílů a atraktivit a pro zájemce je mimo jiné připraveno množství propagačních materiálů v podobě map, průvodců a dalších informačních tiskovin.

Organizátoři akce si pro návštěvníky letos připravili velký elektronický katalog. Nová aplikace nabídne přehled vystavovatelů, destinací, zajímavých tipů a dalších informací. Součástí nabytého programu je i oblíbená soutěž Zájezdy za million. Do té se mohou lidé přihlásit v průběhu konání veletrhu prostřednictvím svých mobilních telefonů. Hraje se o slevové kupony na zájezdy od cestovních kanceláří.
Fotogalerie:
« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
Kraj má připravený návrh rozpočtu na rok 2018
Překvapivý Kozlíci aneb stupně vítězů obhájili domácí
Nejlepším kempem roku 2017 se stal Autocamp Sedmihorky
Tři osoby museli hasiči vyprostit
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.